velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika

Velikonoce - tradice.

thumbnail

Připravujeme se, i když formou individuální smyslové aktivizace, formou individuálních komunikačních témat a také smyslových stimulací na velikonoční svátky.


Téma: Příprava na jaro.

thumbnail

Březnové aktivizační činnosti probíhaly zpočátku i skupinově, následně nařízením MPSV a kraje pak individuálně - formou Smyslových aktivizací, stimulací, vzpomínáním, cvičeními atd.

Posezení u vánočního stromku.

thumbnail

Dne 20.12.2019 proběhlo posezení u vánočního stromku s uživateli´, kde si rozbalili dárky. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří si na uživatele vzpomněli s drobností, která je potěšila. Poděkovat bychom tady chtěli i Ježíškovým vnoučatům.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.

Od 1.6.2020 vaří Domov pro veřejnost.

Domov se zvláštním režimem Jedlí oznamuje, že od 1.6.2020 opět vaří pro veřejnost. Stávající odběratelé si můžou vyzvednout jídelníčky v dřevěném boxu u domova.

Poděkování.

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem těm, kteří nám nabídli nebo poskytli materiální pomoc ve formě roušek a dále i těm, kteří nás povzbuzovali po celou dobu nouzového stavu, a to rodinám, ať jsou to naši bližní nebo rodinní příslušníci našich uživatelů... Děkujeme.

Obhájili jsme opět certifikát Vážka, již potřetí.

Obhájili jsme opět certifikát Vážka viz "DOKUMENTY".