velikost písma

zmenšit
zvětšit

2018

Letní hudební vystoupení manželů Jarmarových.

thumbnail

Ve středu 15.8.2018 naše uživatele navštívili manželé Jarmarovi se svým hudebním vystoupením. Tímto jim velmi děkujeme a budeme se na další vystoupení těšit opět v říjnu tohoto roku.Kontakt s fenkou Miray - canisterapie.

thumbnail

Miray je drobná fenka vhodná i do lůžka. Klienti si mohou fenku hladit, povídat si s ní a někteří klienti si fenku oblíbili, protože úžasně aportuje:)
Kontakt s kočkou (felinoterapie).

thumbnail

Tak tenhle nádherný "chlupáček" naše klienty navštěvuje každých 14 dnů. Vydrží ležet a klientky i klienti jej mohou pohladit, podrbat, učesat, popovídat si s ním, jak kdo potřebuje. Navštěvuje jen ty klientky a klientky, kteří byli zvyklí na kontakt s kočkou.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Den ředitelky.

Zástupkyně ředitelky paní Helena Holinková Vám bude k dispozici v pondělí 4.listopadu 2019 od 13.00 - 15.00 hodin. Pokud si budete chtít domluvit schůzku na určitý čas, můžete tak učinit na emailové adrese helena.holinkova@domovstityjedli.cz

Den otevřených dveří STŘEDA 9.10.2019 v rámci Týdne sociálních služeb

Vážení zájemci, přijměte pozvání na Den otevřených dveří od 9 do 16 hodin. Můžete si prohlédnout společné prostory v Domově, osobně vyzjistit informace k podání žádosti o poskytnutí sociální služby. Od 9.30 do 10.30 hodin k zpříjemnění podzimního dopoledne budou našim uživatelům hrát a zpívat manželé Jarmarovi, můžete se též zúčastnit stejně jako rodinní příslušníci našich uživatelů. Těšíme se na vás a přejeme příjemné podzimní dny.

thumbnail

Pozvánka

Vážení rodinní příslušníci, přijměte prosím pozvání na každoročně konanou akci pro naše uživatele a jejich rodinné příslušníky. Zahradní posezení se bude konat v pátek 13.září 2019 od 14,30 hodin v domově v Jedlí. Na této akci budou pořizovány fotografie za účelem prezentace naší organizace.

Den ředitelky - 24.6.2019.

Zástupkyně ředitelky paní Helena Holinková Vám bude k dispozici v pondělí 24.6.2019 od 13.00 - 15.00 hodin. Pokud si budete chtít domluvit schůzku na určitý čas, můžete tak učinit na emailové adrese helena.holinkova@domovstityjedli.cz