velikost písma

zmenšit
zvětšit

2018

Letní hudební vystoupení manželů Jarmarových.

thumbnail

Ve středu 15.8.2018 naše uživatele navštívili manželé Jarmarovi se svým hudebním vystoupením. Tímto jim velmi děkujeme a budeme se na další vystoupení těšit opět v říjnu tohoto roku.Kontakt s fenkou Miray - canisterapie.

thumbnail

Miray je drobná fenka vhodná i do lůžka. Klienti si mohou fenku hladit, povídat si s ní a někteří klienti si fenku oblíbili, protože úžasně aportuje:)
Kontakt s kočkou (felinoterapie).

thumbnail

Tak tenhle nádherný "chlupáček" naše klienty navštěvuje každých 14 dnů. Vydrží ležet a klientky i klienti jej mohou pohladit, podrbat, učesat, popovídat si s ním, jak kdo potřebuje. Navštěvuje jen ty klientky a klientky, kteří byli zvyklí na kontakt s kočkou.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.