velikost písma

zmenšit
zvětšit

2018

Mezigenerační velikonoční pečení s dětmi z místní základní školy.

thumbnail

V pondělí odpoledne proběhlo v jídelně domova velikonoční pečení "jidášů a božích milostí". Děti se zapojovaly s chutí společně s klientkami domova. Většina upečeného zmizela ihned po zchládnutí z talířů. Děti se také opět jako minule odnášely nový recept, a to na boží milosti.
Smyslová stimulace - květiny.

thumbnail

Smyslová stimulace u klientek, které si mají možnost prostřednictvím barevných jarních květin a aktivizační pracovnice připomenout časové období- jaro. Díky květinám, které potěší nejednu ženu, mohou společně pohovořit o barvách jara, co jaro s sebou přináší, mohou si přivonět a připomenout si také, jak jaro voní, když rostou a kvetou květiny, stromy. Mnohé z klientek měly za svoje hobby zahrádku. Květina jim také připomene čas, který trávily na své zahrádce.


Výlet - Muzeum Zábřeh: Interaktiivní výstava "Za zimních večerů v chalupách"+ zahradnictví

thumbnail

V pátek dopoledne navštívily klientky společně s aktivizačními pracovnicemi interaktivní výstavu v muzeu v Zábřeze. Vyzkoušely nový automobil, který je společný s domovem pro seniory a financoval jej Olomoucký kraj. V muzeu si připomněly jaké to bývalo "kdysi" v chalupách, když nebyla televize a brzy byla již tma v zimě. Výstava byla interaktivní tzn. že si mohly exponáty nejen prohlédnout ale i vyzkoušet, což lépe i vyvolá vzpomínky. Po shlédnutí výstavy ještě navštívily zahradnictví v Postřelmově, kde vybraly sazenice jarních květin k výzdobě domova.Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.