velikost písma

zmenšit
zvětšit

2019


Mezigenerační setkání našich uživatelů a dětí z místní základní školy.

thumbnail

V pondělí 8.dubna 2019 odpoledne proběhlo setkání našich uživatelů a dětí z místní základní školy. Uživatelé společně s dětmi váleli těsto, zdobili jej a hlavně po upečení společně ochutnávali. Pekli se Jidáše a Boží milosti. Když bylo hotovo, mohli si děti také vyrobit dekoraci na stěnu s jarním motivem v dílničce.


Smyslová aktivizace - "Vaření buřtguláše"

thumbnail

Pracovníci provádějí smyslové aktivizace, což je koncept, který vychází z daného ročního období, události či svátku v daném roce, podporují se nejen smysly daného uživatele a zachované schopnosti, ale vychází se i ze Životního příběhu přítomného uživatele. Dnes se představí Smyslová aktivizace - "Vaření buřtguláše", které zahrnuje orientaci v ročním období, tak např. krájení, míchání a další činnosti, v kterých se uživatelé střídají a závěrem si pochutnají na vlastnoručně uvařeném "buřtguláši".


Relaxační činnost - "mandaly".

thumbnail

Uživatelky našeho Domova se s chutí pustily do relaxační činnosti, která se týkala vymalovávání již vytvořených předloh mandal. Každá z účastnic této činnosti si vybrala z nabízených mandal tu svou, kterou si po té vymalovala podle svého.
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Pozvánka na hudební vystoupení manželů Jarmarových ke Dni matek dne 14.5.2019

V úterý 14.5.2019 od 9,45 hodin v Domově Jedlí se bude konat hudební vystoupení manželů Jarmarových ke Dni matek nejen pro naše uživatele, ale srdečně zveme také rodinné příslušníky.

UPOZORNĚNÍ na středu 24. dubna 2019 - přerušení dodávky elektrického proudu.

Návštěvy Domova v Jedlí informujeme, že ve středu 24. dubna 2019 od 7,45 hodin do 18 hodin bude v Domově přerušena dodávka elektrického proudu. Vzhledem k nefungujícímu elektrickému proudu, nebudou fungovat pevné telefonní linky, také vrátník (hlavní vchod) a nebude pojízdný výtah. Děkujeme za pochopení.

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S kyticí písní jedeme k vám" dne 29.4.2019

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S KYTICÍ PÍSNÍ JEDEME K VÁM". Umělecká agentura Zdeňka Černohouze vystoupí společně s p. Jaroslavem Šolcem s hudebním pořadem, ve kterém zazní písně Karla Hašlera, Fanoše Mikuleckého, Václava Bláhy a také písně staropražské a lidové písničky ze všech koutů naší vlasti.

Mše svatá - jiný termín!

Mše svatá bude probíhat výjimečně ve čtvrtek 25.4.2019 od 9.30 hodin v přízemí Domova, ve společ.prostorách jídelny. Mši povede pan Mgr.Mach. Poskytne také pomazání nemocného. Zveme srdečně také rodinné příslušníky.