velikost písma

zmenšit
zvětšit

2019

Mezigenerační pečení vánočního cukroví a kreativní dílna.

Dne 16.12.2019 v 13.30 hodin se již stalo tradicí společné mezigenerační pečení vánočního cukroví dětí z místní školy a našich uživatelů. Na programu bylo pečení lineckého cukroví, vanilkových rohlíčků a pracen. Od dětí uživatelky dostaly nádherná malovaná přání k vánocům, dále si děti připravily krásný program laděný do vánoční atmosféry. V kreativní dílně si mohly děti vyrobit rybičky z ořechové skořápky jako ozdobu na vánoční stromek nebo větvičku. Vládla pohodová atmosféra a tak se budeme opět těšit na mezigenerační pečení velikonoční.
Vánoční jarmark 2019 v Regionálním centru Olomouc

thumbnail

V přízemí Regionálního centra Olomouc na Jeremenkově ulici se pravidelně konají vánoční jarmarky. Letos se aktivizační pracovnice Domova Jedlí zúčastnily 4.12. 2019 na základě pozvánky Regionálního centra a prezentovali výsledky aktivizačních činností uživatelů naší sociálních služby. Při výrobě drobných dárků se uživatelé podíleli dle svých zachovaných schopností a dle svého zájmu. Výrobky se tvořily v tzv. Kreativních dílnách viz fotografie.DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ v Šumperku s názvem: "Víš, kdo volá?"

thumbnail

Divadlo Tramtarie z Olomouce vystoupilo se svým komentovaným divadelním vystoupením "Víš, kdo volá?" v kině Oko v Šumperku. Náš Domov byl osloven a někteří uživatelé této nabídky využili a zúčastnili se. Představení bylo dlouhé cca 1,5 hodinu, vystoupili také - policisté z Krajského ředitelsví policie Olomouckého kraje. V zásadě se jednalo o preventivní program za spoluúčasti MV ČR, Olomouckého kraje a Policie ČR. Podstatou této akce pro seniory bylo předat zásady, jak se zachovat, když senior telefonu a není si jistý s kým volá, zda je to opravdu vnuk, syn, opravdu někdo z rodiny, proto akce s názvem: "Víš, kdo volá?".


Aranžování - zimní a vánoční truhlíky.

thumbnail

v rámci aktivizací zdobili uživatelé společně s aktivizačními pracovnicemi truhlíky laděné do zimního a vánočního, které slouží k venkovní výzdobě Domova.


Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech.

thumbnail

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech se konala v pátek 15.11.2019 od 14té hodiny. Naši uživatelé byli pozváni uživateli a zaměstnanci naší druhé služby, a to Domovem pro seniory ve Štítech. Akce se konala pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. Na stolech měli návštěvníci akce k dispozici bohaté občerstvení a také program byl velice nápaditý. K tanci a poslechu hrála skupina Melodik Rock z Jedlí. Vystupovali např. děti z Mateřské školy ve Štítech, taneční skupina seniorů dolce Baby Dolní Čermná a skupina Arkáda se svojí světelnou show.
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Informace pro rodinné příslušníky - obhajoba certifikátu Vážka - péče o lidi s demencí.

Ve středu 15.1.2020 naši službu: Domov se zvláštním režimem v Jedlí navštíví auditorky z České alzheimerovské společnosti za účelem opětovného udělení certifikátu Vážka, neboť se uděluje vždy pouze na 2 roky a nyní prochází jeho platnost.

Poděkování všem našim Ježíškovým vnoučatům.

Tímto děkujeme všem našim Ježíškovým vnoučatům, jménem našich obdarovaných uživatelů.

Oznámení o zvyšování úhrad za pobyt a stravu v Domově se zvláštním režimem v Jedlí - od 1.1.2020.

Od 1.1.2020 dochází ke zvyšování úhrad za pobyt a stravu. Nové ceníky jsou k dispozici na našich webových stránkách v sekci Služby - ceník.

Obsazeno - volná prac. pozice - pečovatelka - PSS v Domově se zvláštním režimem, Jedlí 149 u Zábřeha

Domov se zvláštním režimem v Jedlí přijme do pracovního poměru pečovatelku – PSS. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Informace Vám podá vedoucí zdravotně-ošetřovatelského úseku paní Mgr. Martina Souralová, MBA - tel. 739 062 634.