velikost písma

zmenšit
zvětšit

2019

Posezení u vánočního stromku.

thumbnail

Dne 20.12.2019 proběhlo posezení u vánočního stromku s uživateli´, kde si rozbalili dárky. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří si na uživatele vzpomněli s drobností, která je potěšila. Poděkovat bychom tady chtěli i Ježíškovým vnoučatům.


Mezigenerační pečení vánočního cukroví a kreativní dílna.

thumbnail

Dne 16.12.2019 v 13.30 hodin se již stalo tradicí společné mezigenerační pečení vánočního cukroví dětí z místní školy a našich uživatelů. Na programu bylo pečení lineckého cukroví, vanilkových rohlíčků a pracen. Od dětí uživatelky dostaly nádherná malovaná přání k vánocům, dále si děti připravily krásný program laděný do vánoční atmosféry. V kreativní dílně si mohly děti vyrobit rybičky z ořechové skořápky jako ozdobu na vánoční stromek nebo větvičku. Vládla pohodová atmosféra a tak se budeme opět těšit na mezigenerační pečení velikonoční.
Vánoční jarmark 2019 v Regionálním centru Olomouc

thumbnail

V přízemí Regionálního centra Olomouc na Jeremenkově ulici se pravidelně konají vánoční jarmarky. Letos se aktivizační pracovnice Domova Jedlí zúčastnily 4.12. 2019 na základě pozvánky Regionálního centra a prezentovali výsledky aktivizačních činností uživatelů naší sociálních služby. Při výrobě drobných dárků se uživatelé podíleli dle svých zachovaných schopností a dle svého zájmu. Výrobky se tvořily v tzv. Kreativních dílnách viz fotografie.DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ v Šumperku s názvem: "Víš, kdo volá?"

thumbnail

Divadlo Tramtarie z Olomouce vystoupilo se svým komentovaným divadelním vystoupením "Víš, kdo volá?" v kině Oko v Šumperku. Náš Domov byl osloven a někteří uživatelé této nabídky využili a zúčastnili se. Představení bylo dlouhé cca 1,5 hodinu, vystoupili také - policisté z Krajského ředitelsví policie Olomouckého kraje. V zásadě se jednalo o preventivní program za spoluúčasti MV ČR, Olomouckého kraje a Policie ČR. Podstatou této akce pro seniory bylo předat zásady, jak se zachovat, když senior telefonu a není si jistý s kým volá, zda je to opravdu vnuk, syn, opravdu někdo z rodiny, proto akce s názvem: "Víš, kdo volá?".


Aranžování - zimní a vánoční truhlíky.

thumbnail

v rámci aktivizací zdobili uživatelé společně s aktivizačními pracovnicemi truhlíky laděné do zimního a vánočního, které slouží k venkovní výzdobě Domova.


Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech.

thumbnail

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech se konala v pátek 15.11.2019 od 14té hodiny. Naši uživatelé byli pozváni uživateli a zaměstnanci naší druhé služby, a to Domovem pro seniory ve Štítech. Akce se konala pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. Na stolech měli návštěvníci akce k dispozici bohaté občerstvení a také program byl velice nápaditý. K tanci a poslechu hrála skupina Melodik Rock z Jedlí. Vystupovali např. děti z Mateřské školy ve Štítech, taneční skupina seniorů dolce Baby Dolní Čermná a skupina Arkáda se svojí světelnou show.Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.