velikost písma

zmenšit
zvětšit

Smyslová aktivizace - "Vaření buřtguláše"

Pracovníci provádějí smyslové aktivizace, což je koncept, který vychází z daného ročního období, události či svátku v daném roce, podporují se nejen smysly daného uživatele a zachované schopnosti, ale vychází se i ze Životního příběhu přítomného uživatele. Dnes se představí Smyslová aktivizace - "Vaření buřtguláše", které zahrnuje orientaci v ročním období, tak např. krájení, míchání a další činnosti, v kterých se uživatelé střídají a závěrem si pochutnají na vlastnoručně uvařeném "buřtguláši".

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

UPOZORNĚNÍ na středu 24. dubna 2019 - přerušení dodávky elektrického proudu.

Návštěvy Domova v Jedlí informujeme, že ve středu 24. dubna 2019 od 7,45 hodin do 18 hodin bude v Domově přerušena dodávka elektrického proudu. Vzhledem k nefungujícímu elektrickému proudu, nebudou fungovat pevné telefonní linky, také vrátník (hlavní vchod) a nebude pojízdný výtah. Děkujeme za pochopení.

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S kyticí písní jedeme k vám" dne 29.4.2019

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S KYTICÍ PÍSNÍ JEDEME K VÁM". Umělecká agentura Zdeňka Černohouze vystoupí společně s p. Jaroslavem Šolcem s hudebním pořadem, ve kterém zazní písně Karla Hašlera, Fanoše Mikuleckého, Václava Bláhy a také písně staropražské a lidové písničky ze všech koutů naší vlasti.

Mše svatá - jiný termín!

Mše svatá bude probíhat výjimečně ve čtvrtek 25.4.2019 od 9.30 hodin v přízemí Domova, ve společ.prostorách jídelny. Mši povede pan Mgr.Mach. Poskytne také pomazání nemocného. Zveme srdečně také rodinné příslušníky.

Návštěva velikonoční výstavy prací klientů Domova Paprsek v Olšanech.

V úterý 16.4.2019 v 9.30 hodin navštíví uživatelé již tradiční velikonoční výstavu v Domově Paprsek.