velikost písma

zmenšit
zvětšit

Hudební vystoupení spojené s posezením na zahradě a grilováním ve venkovním areálu Domova v Jedlí

V pátek 31.5.2019 od 14 hodin uživatelům Domova v Jedlí přijel zahrát a zazpívat p.Langer společně se svojí zpěvačkou. Pozvání přijali také uživatelé naší druhé služby, a to Domov pro seniory ze Štítů. Uživatelé obou Domovů tak mohli strávit velmi příjemné odpoledne při muzice. Všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto posezení patří dík.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.

Od 1.6.2020 vaří Domov pro veřejnost.

Domov se zvláštním režimem Jedlí oznamuje, že od 1.6.2020 opět vaří pro veřejnost. Stávající odběratelé si můžou vyzvednout jídelníčky v dřevěném boxu u domova.

Poděkování.

Na tomto místě bychom chtěli poděkovat všem těm, kteří nám nabídli nebo poskytli materiální pomoc ve formě roušek a dále i těm, kteří nás povzbuzovali po celou dobu nouzového stavu, a to rodinám, ať jsou to naši bližní nebo rodinní příslušníci našich uživatelů... Děkujeme.

Obhájili jsme opět certifikát Vážka, již potřetí.

Obhájili jsme opět certifikát Vážka viz "DOKUMENTY".