velikost písma

zmenšit
zvětšit

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ v Šumperku s názvem: "Víš, kdo volá?"

Divadlo Tramtarie z Olomouce vystoupilo se svým komentovaným divadelním vystoupením "Víš, kdo volá?" v kině Oko v Šumperku. Náš Domov byl osloven a někteří uživatelé této nabídky využili a zúčastnili se. Představení bylo dlouhé cca 1,5 hodinu, vystoupili také - policisté z Krajského ředitelsví policie Olomouckého kraje. V zásadě se jednalo o preventivní program za spoluúčasti MV ČR, Olomouckého kraje a Policie ČR. Podstatou této akce pro seniory bylo předat zásady, jak se zachovat, když senior telefonu a není si jistý s kým volá, zda je to opravdu vnuk, syn, opravdu někdo z rodiny, proto akce s názvem: "Víš, kdo volá?".

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.