velikost písma

zmenšit
zvětšit

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ v Šumperku s názvem: "Víš, kdo volá?"

Divadlo Tramtarie z Olomouce vystoupilo se svým komentovaným divadelním vystoupením "Víš, kdo volá?" v kině Oko v Šumperku. Náš Domov byl osloven a někteří uživatelé této nabídky využili a zúčastnili se. Představení bylo dlouhé cca 1,5 hodinu, vystoupili také - policisté z Krajského ředitelsví policie Olomouckého kraje. V zásadě se jednalo o preventivní program za spoluúčasti MV ČR, Olomouckého kraje a Policie ČR. Podstatou této akce pro seniory bylo předat zásady, jak se zachovat, když senior telefonu a není si jistý s kým volá, zda je to opravdu vnuk, syn, opravdu někdo z rodiny, proto akce s názvem: "Víš, kdo volá?".

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Vánoční mše - čtvrtek 19.12.2019

Milí rodinní příslušníci, přátelé, pan farář Mach bude sloužit mši vánoční v Domově v Jedlí již ve čtvrtek 19.12.2019 od 9.30 hodin a po té navštíví osobně na pokojích i uživatele, kteří se díky svému stavu nemohou této mše zúčastnit. Mše se koná v přízemí našeho Domova ve společných prostorách jídelny, přístup je bezbariérový. Jste srdečně zváni.

Projekt Českého rozhlasu: "Ježíškova vnoučata"

Již třetím rokem se senioři u nás v Domově zapojili do projektu Českého rozhlasu: "Ježíškova vnoučata".

Den ředitelky.

Zástupkyně ředitelky paní Helena Holinková Vám bude k dispozici v pondělí 4.listopadu 2019 od 13.00 - 15.00 hodin. Pokud si budete chtít domluvit schůzku na určitý čas, můžete tak učinit na emailové adrese helena.holinkova@domovstityjedli.cz

Den otevřených dveří STŘEDA 9.10.2019 v rámci Týdne sociálních služeb

Vážení zájemci, přijměte pozvání na Den otevřených dveří od 9 do 16 hodin. Můžete si prohlédnout společné prostory v Domově, osobně vyzjistit informace k podání žádosti o poskytnutí sociální služby. Od 9.30 do 10.30 hodin k zpříjemnění podzimního dopoledne budou našim uživatelům hrát a zpívat manželé Jarmarovi, můžete se též zúčastnit stejně jako rodinní příslušníci našich uživatelů. Těšíme se na vás a přejeme příjemné podzimní dny.