velikost písma

zmenšit
zvětšit

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech.

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech se konala v pátek 15.11.2019 od 14té hodiny. Naši uživatelé byli pozváni uživateli a zaměstnanci naší druhé služby, a to Domovem pro seniory ve Štítech. Akce se konala pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. Na stolech měli návštěvníci akce k dispozici bohaté občerstvení a také program byl velice nápaditý. K tanci a poslechu hrála skupina Melodik Rock z Jedlí. Vystupovali např. děti z Mateřské školy ve Štítech, taneční skupina seniorů dolce Baby Dolní Čermná a skupina Arkáda se svojí světelnou show.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.