velikost písma

zmenšit
zvětšit

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech.

Svatomartinská slavnost v kulturním domě ve Štítech se konala v pátek 15.11.2019 od 14té hodiny. Naši uživatelé byli pozváni uživateli a zaměstnanci naší druhé služby, a to Domovem pro seniory ve Štítech. Akce se konala pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. Na stolech měli návštěvníci akce k dispozici bohaté občerstvení a také program byl velice nápaditý. K tanci a poslechu hrála skupina Melodik Rock z Jedlí. Vystupovali např. děti z Mateřské školy ve Štítech, taneční skupina seniorů dolce Baby Dolní Čermná a skupina Arkáda se svojí světelnou show.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Vánoční mše - čtvrtek 19.12.2019

Milí rodinní příslušníci, přátelé, pan farář Mach bude sloužit mši vánoční v Domově v Jedlí již ve čtvrtek 19.12.2019 od 9.30 hodin a po té navštíví osobně na pokojích i uživatele, kteří se díky svému stavu nemohou této mše zúčastnit. Mše se koná v přízemí našeho Domova ve společných prostorách jídelny, přístup je bezbariérový. Jste srdečně zváni.

Projekt Českého rozhlasu: "Ježíškova vnoučata"

Již třetím rokem se senioři u nás v Domově zapojili do projektu Českého rozhlasu: "Ježíškova vnoučata".

Den ředitelky.

Zástupkyně ředitelky paní Helena Holinková Vám bude k dispozici v pondělí 4.listopadu 2019 od 13.00 - 15.00 hodin. Pokud si budete chtít domluvit schůzku na určitý čas, můžete tak učinit na emailové adrese helena.holinkova@domovstityjedli.cz

Den otevřených dveří STŘEDA 9.10.2019 v rámci Týdne sociálních služeb

Vážení zájemci, přijměte pozvání na Den otevřených dveří od 9 do 16 hodin. Můžete si prohlédnout společné prostory v Domově, osobně vyzjistit informace k podání žádosti o poskytnutí sociální služby. Od 9.30 do 10.30 hodin k zpříjemnění podzimního dopoledne budou našim uživatelům hrát a zpívat manželé Jarmarovi, můžete se též zúčastnit stejně jako rodinní příslušníci našich uživatelů. Těšíme se na vás a přejeme příjemné podzimní dny.