velikost písma

zmenšit
zvětšit

Vánoční jarmark 2019 v Regionálním centru Olomouc

V přízemí Regionálního centra Olomouc na Jeremenkově ulici se pravidelně konají vánoční jarmarky. Letos se aktivizační pracovnice Domova Jedlí zúčastnily 4.12. 2019 na základě pozvánky Regionálního centra a prezentovali výsledky aktivizačních činností uživatelů naší sociálních služby. Při výrobě drobných dárků se uživatelé podíleli dle svých zachovaných schopností a dle svého zájmu. Výrobky se tvořily v tzv. Kreativních dílnách viz fotografie.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Informace pro rodinné příslušníky - obhajoba certifikátu Vážka - péče o lidi s demencí.

Ve středu 15.1.2020 naši službu: Domov se zvláštním režimem v Jedlí navštíví auditorky z České alzheimerovské společnosti za účelem opětovného udělení certifikátu Vážka, neboť se uděluje vždy pouze na 2 roky a nyní prochází jeho platnost.

Poděkování všem našim Ježíškovým vnoučatům.

Tímto děkujeme všem našim Ježíškovým vnoučatům, jménem našich obdarovaných uživatelů.

Oznámení o zvyšování úhrad za pobyt a stravu v Domově se zvláštním režimem v Jedlí - od 1.1.2020.

Od 1.1.2020 dochází ke zvyšování úhrad za pobyt a stravu. Nové ceníky jsou k dispozici na našich webových stránkách v sekci Služby - ceník.

Obsazeno - volná prac. pozice - pečovatelka - PSS v Domově se zvláštním režimem, Jedlí 149 u Zábřeha

Domov se zvláštním režimem v Jedlí přijme do pracovního poměru pečovatelku – PSS. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Informace Vám podá vedoucí zdravotně-ošetřovatelského úseku paní Mgr. Martina Souralová, MBA - tel. 739 062 634.