velikost písma

zmenšit
zvětšit

Mezigenerační pečení vánočního cukroví a kreativní dílna.

Dne 16.12.2019 v 13.30 hodin se již stalo tradicí společné mezigenerační pečení vánočního cukroví dětí z místní školy a našich uživatelů. Na programu bylo pečení lineckého cukroví, vanilkových rohlíčků a pracen. Od dětí uživatelky dostaly nádherná malovaná přání k vánocům, dále si děti připravily krásný program laděný do vánoční atmosféry. V kreativní dílně si mohly děti vyrobit rybičky z ořechové skořápky jako ozdobu na vánoční stromek nebo větvičku. Vládla pohodová atmosféra a tak se budeme opět těšit na mezigenerační pečení velikonoční.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

NÁVŠTĚVY V DOMOVĚ JSOU OPĚT MOŽNÉ OD ČTVRTKA 11.6.2020 KAŽDÝ DEN POUZE OD 13 HODIN DO 16 HODIN.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel. Děkujeme všem za trpělivost!

ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

DO ODVOLÁNÍ JE OPĚT ZÁKAZ NÁVŠTĚV KVŮLI PODEZŘENÍ NA INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ. PROSÍM RESPEKTUJTE TENTO ZÁKAZ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Certifikát - hospodaření s energií

Certifikát umístěn v záložce "DOKUMENTY" na webových stránkách Domova. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu nebylo možné uskutečnit předání certifikátu vedení Olomouckého kraje dříve, ale až 1.6.2020.

Číst více…

Návštěvy v Domově jsou možné od pondělí 25.5.2020 kadý den pouze od 13 hodin do 16 hodin.

Celý text postupu realizace návštěv v DZR Jedlí v období uvolňování opatření proti infekci COVID - 19 od 25.5.2020 najdete v záložce "DOKUMENTY". Všechna opatření činíme pro ochranu zdraví našich uživatelů, prosíme vás o shovívavost a respektování těchto pravidel.