velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika

Ukázky ze Smyslové aktivizace.

thumbnail

Ukázky ze Smyslové aktivizace: Podzimní plody - pečení švestkového koláče, péče o zevnějšek-holení a káva - příprava kávy.Letní hudební vystoupení manželů Jarmarových.

thumbnail

Ve středu 15.8.2018 naše uživatele navštívili manželé Jarmarovi se svým hudebním vystoupením. Tímto jim velmi děkujeme a budeme se na další vystoupení těšit opět v říjnu tohoto roku.Kontakt s fenkou Miray - canisterapie.

thumbnail

Miray je drobná fenka vhodná i do lůžka. Klienti si mohou fenku hladit, povídat si s ní a někteří klienti si fenku oblíbili, protože úžasně aportuje:)Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Mše svatá - středa 7.11.2018

Pozor - mše svatá je realizována pro uživatele a jejich rodinné příslušníky ve středu 7.11.2018 od 9.30 hodin.

Poděkování manželům Jarmarovým za hudební vystoupení na Dni otevřených dveří.

Tímto děkujeme hudebníkům manželům Jarmarovým za vystoupení na Dnu otevřených dveří v Domově Jedlí.

Den otevřených dveří v rámci Týdne sociálních služeb ČR - úterý 9.10.2018

Již 10. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 2. - 8.10.2017. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 9. 10. 2018 v čase od 9. 00 – 15.30 hod. Po celý den bude možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.

thumbnail

Nová zahradní pergola v Domově Jedlí.

V rámci poskytnuté investice Olomouckým krajem a díky dalším soukromým dárcům vznikla v areálu domova zahradní pergola, která poskytuje uživatelům potřebné zázemí, kdy v létě bude chránit před přímým sluncem a v zimě před nepříznivým počasím. Zahajovací práce na pergole započaly v polovině srpna 2018 a již první týden v září 2018 sloužila prvním uživatelům k posezení.