velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika

Letní hudební vystoupení manželů Jarmarových.

thumbnail

Ve středu 15.8.2018 naše uživatele navštívili manželé Jarmarovi se svým hudebním vystoupením. Tímto jim velmi děkujeme a budeme se na další vystoupení těšit opět v říjnu tohoto roku.Kontakt s fenkou Miray - canisterapie.

thumbnail

Miray je drobná fenka vhodná i do lůžka. Klienti si mohou fenku hladit, povídat si s ní a někteří klienti si fenku oblíbili, protože úžasně aportuje:)
Kontakt s kočkou (felinoterapie).

thumbnail

Tak tenhle nádherný "chlupáček" naše klienty navštěvuje každých 14 dnů. Vydrží ležet a klientky i klienti jej mohou pohladit, podrbat, učesat, popovídat si s ním, jak kdo potřebuje. Navštěvuje jen ty klientky a klientky, kteří byli zvyklí na kontakt s kočkou.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Pohodové prožití vánočních svátků a hlavně správné vykročení do Nového roku 2019.

Pohodové prožití vánočních svátků a hlavně správné vykročení do Nového roku 2019.

Hudební dopoledne s manželi Jarmarovými - vánoční koledy.

Ve středu 12.prosince 2018 od 9,30 hodin bude v jídelně domova nachystán program pro naše uživatele u vánočního stromku v podobě hudebního vystoupení manželů Jarmarových - koledy. Srdečně zveme také rodinné příslušníky.

Mezigenerační pečení vánočního cukroví - rohlíčky, linecké cukroví a zdravé vločkové placičky.

Tak jako minulý rok i letos se uskuteční mezigenerační pečení v pondělí 10.12.2018 s dětmi z místní školy. Setkáme se společně - děti a uživatelé v 13.30 hodin v jídelně domova, kde bude již prostředí svátečně vyzdobeno a nachystáno k pečení. Děti si jistě jako minulý rok připraví pěkné písně, které potěší naše uživatele.

Projekt Českého rozhlasu: "Ježíškova vnoučata"

Projekt Českého rozhlasu "Ježíškova vnoučata" byl spuštěn oficiálně 12.listopadu 2018. Náš Domov se taktéž letos zapojil. Průběžně přidáváme přání našich uživatelů.