velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika

Kreativní dílna - procvičování jemné motoriky a podpory smyslů.

thumbnail

V kreativní dílně procvičovali uživatelé zejména jemnou motoriku s podporou aktivizačních pracovnic - stříhání, lepení. Také byly podporovány smysly jako je hmat - práce s různými materiály - přírodniny, lepenka, provázek a také zrak - barevnost materiálů. Po té si svým vlastním výtvorem ozdobili pokoj pro své potěšení a příjemně strávenou část dne u oblíbeného nápoje.


Ukázky ze Smyslové aktivizace.

thumbnail

Ukázky ze Smyslové aktivizace: Podzimní plody - pečení švestkového koláče, péče o zevnějšek-holení a káva - příprava kávy.Letní hudební vystoupení manželů Jarmarových.

thumbnail

Ve středu 15.8.2018 naše uživatele navštívili manželé Jarmarovi se svým hudebním vystoupením. Tímto jim velmi děkujeme a budeme se na další vystoupení těšit opět v říjnu tohoto roku.Kontakt s fenkou Miray - canisterapie.

thumbnail

Miray je drobná fenka vhodná i do lůžka. Klienti si mohou fenku hladit, povídat si s ní a někteří klienti si fenku oblíbili, protože úžasně aportuje:)


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

UPOZORNĚNÍ na středu 24. dubna 2019 - přerušení dodávky elektrického proudu.

Návštěvy Domova v Jedlí informujeme, že ve středu 24. dubna 2019 od 7,45 hodin do 18 hodin bude v Domově přerušena dodávka elektrického proudu. Vzhledem k nefungujícímu elektrickému proudu, nebudou fungovat pevné telefonní linky, také vrátník (hlavní vchod) a nebude pojízdný výtah. Děkujeme za pochopení.

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S kyticí písní jedeme k vám" dne 29.4.2019

Hudební vystoupení skupiny VIOLA - "S KYTICÍ PÍSNÍ JEDEME K VÁM". Umělecká agentura Zdeňka Černohouze vystoupí společně s p. Jaroslavem Šolcem s hudebním pořadem, ve kterém zazní písně Karla Hašlera, Fanoše Mikuleckého, Václava Bláhy a také písně staropražské a lidové písničky ze všech koutů naší vlasti.

Mše svatá - jiný termín!

Mše svatá bude probíhat výjimečně ve čtvrtek 25.4.2019 od 9.30 hodin v přízemí Domova, ve společ.prostorách jídelny. Mši povede pan Mgr.Mach. Poskytne také pomazání nemocného. Zveme srdečně také rodinné příslušníky.

Návštěva velikonoční výstavy prací klientů Domova Paprsek v Olšanech.

V úterý 16.4.2019 v 9.30 hodin navštíví uživatelé již tradiční velikonoční výstavu v Domově Paprsek.